آموزشی, راهنما

سینک ظرفشویی گرانیتی

سینک گرانیتی یک محصول بادوام، زیبا و کاملا بهداشتی برای آشپزخانه شما است. گرانیت جزء ماده های سخت و جذاب در بین مواد جهان می باشد. از طرفی سینک های ظرفشویی در مدل ها و جنس های مختلف در بازار موجود هستند. همه سینک های ظرفشویی موجود در بازار قیمت ارزان و ظاهری معقول دارند. اما سینک های گرانیتی یک انتخاب برتر برای افراد ایران و کل دنیا به حساب می آیند.

عوامل مختلفی از قبیل کیفیت مواد اولیه، طراحی به کار رفته، تک لگنه یا دو لگنه بودن سینک ها، اندازه و عمق آن بر قیمت سینک گرانیتی موثر هستند. سینک های ظرفشویی در حفظ تعادل فضای آشپزخانه و دکوراسیون آن نقش بسیار مهمی دارند.

عوامل جذابیت سینک گرانیتی
سینک های گرانیتی جذابیت خاصی دارند. در اینجا به برخی عوامل مختلف جذابیت این نوع سینک ها اشاره کرده ایم.

آسودگی در تمیز کردن: یکی از مسائل بسیار مهم قبل از انتخاب سینک ظرفشویی تمیز کردن آن است. از طرفی تمیزی آشپزخانه موجب حفظ سلامت اعضای خانواده می شود. سینک های گرانیتی به خوبی توانسته اند این مشکل را برطرف کنند. تمیز کردن این سینک در مقایسه با سایر سینک های موجود در بازار بسیار راحت تر و آسان تر است. این سینک ها به ابزار و یا مواد شوینده خاصی نیاز ندارند. شما می توانید با انجام کارهای معمولی سینک را تمیز کنید.

مقاومت بالا: یکی از مزایای ویژه این سینک های مقاومت بالای آن ها در برابر صدمات، مواد شوینده، حرارت بالا و خراش است. از طرفی یک سینک ظرفشویی برای داشتن طول عمر مناسب باید در برابر انواع مواد شوینده، انواع سیم های ظرفشویی، میکروب ها و … مقاومت بالایی داشته باشد. به جرأت می توان گفت تنها سینک ظرفشویی ای که مقاومت بسیار بالایی دارد سینگ گرانیتی است.

سینک های گرانیتی به گونه ای ساخته می شوند که در برابر لکه ها، انواع ضربات و شوک های حرارتی مقاوم هستند. از طرفی باکتری ها در مدت زمان کوتاهی می توانند بر روی سینک تجمع کنند و موجب آلودگی و بیماری در افراد شوند. مسئله بهداشت برای اکثر افراد در اولویت است. شما می توانید به راحتی کل فضای سینک را بشویید و تمیز کنید.

رنگ بندی جذاب: یکی از عوامل بسیار مهم، جذابیت این سینک ها رنگ بندی فوق العاده جذاب آن ها است. این سینک ها در تنوع رنگی بسیار بالایی به بازار عرضه می شوند. همچنین تجهیزات مربوط به شیرآب که با سینک ست شود در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد. انتخاب سینک گرانیتی به فضای آشپزخانه شما چهره ای لوکس می بخشد.

مطالب مرتبط